Mājās / Pakalpojumi / Terapeita (internista) konsultācijas

Terapeita (internista) konsultācijas

Īss apraksts

Mēs priecājamies, ja mūs apmeklē veseli klienti, lai izmeklētos un konsultētos profilaktiski. Diemžēl vairumam cilvēku gadu gaitā arvien vairāk problēmu sagādā ne tikai sirds un asinsvadu, bet arī citu orgānu sistēmas. Katras problēmas un slimības gadījumā jāpielieto dažādus medicīniskos preparātus un procedūras, kas iedarbojas ne tikai uz galveno lietošanas cēloni, bet arī uz visu organismu kopumā. Nepareizi sastādot ārstēšanas plānu, neņemot vērā medikamentu iedarbību uz visu organismu un to savstarpēju mijiedarbību, blakusparādības un lietošanas veidu nianses, ir iespējams samazināt ārstēšanas efektivitāti vai izraisīt jaunas, neparedzētas problēmas.

Mēs esam priecīgi piedāvāt Jums pieredzējuša terapeita (internista) konsultācijas, kurš varēs veikt izmeklēšanu, kā arī ieteikt atbilstošu medikamentozo ārstēšanu un pielietojamās procedūras. Tas ļaus Jums izvairīties no nepamatotas medikamentu lietošanas vai problēmu rašanās nesabalansētas medikamentozas terapijas rezultātā.

Pierakstīties uz konsultāciju

Reģistrētie lietotāji pierakstīties uz speciālista apmeklējumu var sadaļā Mans kabinets, lapaspusē Pieraksta kalendārs. Šeit ir iespēja izvēlēties vispiemērotāko dienu un laiku tiešsaistes režīmā.

Gadījumā, ja Jūs vēlaties pierakstīties pa tālruni, mūsu kontaktu dati atrodas šeit.

Konsultāciju izmaksas

Detalizētu informāciju par izmeklēšanas apmaksu Jūs varat atrast cenu lappusē.