Mājās / Pakalpojumi / Urīna ekspress-analīze

Urīna ekspress-analīze

Kā papildus pakalpojumu mēs varam piedāvāt Jums urīna ekspress-analīzi.

Kādēļ tas ir ieteicams?

Hiperglikēmija - paaugstināts cukura līmenis asinīs - ir viens no galvenajiem un biežāk sastopamajiem sirds un asinsvadu sistēmas saslimšanu cēloņiem. Hiperglikēmija var izpausties kā cukura diabēts vai noritēt bez klīniskām izpausmēm, tādēļ, īpaši vidējā vai vecākā gadagājuma cilvēkiem, nepieciešams periodiski kontrolēt glikozes līmeni asinīs un urīnā. Savlaicīga paaugstināta glikozes līmeņa noteikšana un regulēšana asinīs un urīnā var kavēt aterosklerozes, smagu sirds un asinsvadu sistēmas un dažu citu orgānu slimību attīstību.

Detalizēti par cukura diabētu >>

Smagu sirds un asinsvadu slimību attīstības iemesls ir arī paaugstināts asinsspiediens - arteriālā hipertenzija. Šai patoloģijai var būt vairāki iemesli, un starp tiem ir nieru saslimšanas. Šajā gadījumā primārai diagnostikai bieži vien pietiek pat ar parastu urīna analīzi, kas uzrāda dažu specifisko komponentu - olbaltumu, asins ķermenīšu un nieru epitēlija - paaugstināšanos. Arī urīna analīze var noderēt savlaicīgai nieru hronisko saslimšanu diagnostikai.

Detalizēti par arteriālo hipertenziju >>

Kā veic analīzi

Analīzei ir nepieciešams urīna paraugs. Tajā uz neilgu laiku ievieto speciālo testa strēmelīti, kuru pēc tam ievieto analizatorā. Pēc rezultātu nolasīšanas aparāts Jums uzreiz izdrukā analīzes atbildi, kurā ir norādīti visi galvenie urīna komponenti un pH.

Analīzes apmaksa

Detalizētu informāciju par analīžu apmaksu Jūs varat atrast cenu lappusē.